בישראל 2016 האינטרנט הוא אחד הכלים השימושיים ביותר עבור חיפוש עבודה. האינטרנט הוא בעל תפוצה ארצית ועולמית רחבה מאוד, זמין ונגיש לאוכלוסיות רבות ומאפשר הזנה ועדכון של משרות מתחדשות בקלות ובאינטנסיביות.

חיפוש עבודה

אתרי חיפוש עבודה דרך האינטרנט

באינטרנט קיימים עשרות אתרי "דרושים" ואתרים של חברות השמה, המציעים משרות לקהל הרחב. בחלק היישומי של אתר מפתח אפשר למצוא רשימת אתרי "דרושים", שבהם כדאי לבקר באופן תדיר ולהתעדכן במשרות החדשות. אתר "דרושים" טוב ומקצועי הוא כזה המציג משרות פנויות ממגוון רחב של חברות וארגונים, פירוט מספק של כל אחת מהמשרות ומתעדכן בתדירות גבוהה.

אתרי חיפוש עבודה לפי התמחויות

קיימים אתרי חיפוש עבודה המיועדים לתחום אחד או לכמה תחומי עיסוק. האתרים האלו ממוקדים יותר ונמצאים בחשיפה גבוהה של אנשי מקצוע, מומחים וחברות מובילות. באתרים כאלו תמצא פירוט רב יחסית של המשרה הפנויה, כך שתוכל להתאים באופן מרבי את קורות החיים שלך למשרה. כאן תוכל למצוא רשימה של אתרי "דרושים" עבור התמחויות ייחודיות.

אתרי אינטרנט של חברות וארגונים

חברות, עמותות וארגונים רבים מחזיקים באתר האינטרנט שלהם מידע על משרות פנויות או משרות שעתידות להתפנות. מפה חברות וארגונים שעשויים לחפש עובדים כמוך. חפש משרות פנויות תחת לשונית "קריירה", "דרושים" או "צור קשר".

מחפש עבודה? אל תוותר על שימוש במגוון הכלים האינטרנטיים. לרשותך עמדות מחשב לחיפוש עבודה במרכזי מפתח בפריסה ארצית