קורס ניהול לוגיסטי עתיד להיפתח בקרוב במפתח באר שבע. הקור, בשיתוף מכללת אתגר, יכשיר את המשתתפים לתפקידי ניהול וקניינות ולאפשר להם להשתלב באופן מקצועי בתעשייה, בתכנון וניהול מערך לוגיסטי. בנוסף, הלימודים יתמקדו בחלק הממוחשב ויחשפו את הלומדים לתהליכי מחשוב שונים שנחשבים לחלק מהעבודה של מנהל לוגיסטי.

למי מיועדת ההכשרה?

ההכשרה מיועדת לבעלי ניסיון של לפחות שלוש שנים באחד ממקצועות הלוגיסטיקה: מחסן ממוחשב, הפצה, אחזקה או רכש וקניינו. תנאי הסף הינם יכולת מוכחת בעבודה ובניהול צוות עובדים, היכרות בסיסית עם תוכנות מחשב לניהול משרד ( WORD , EXCEL ) ומעבר וועדת קבלה.

רקע: ניהול לוגיסטי בעולם הכלכלה של המאה העשרים ואחת

המערך הלוגיסטי והארגוני משולבים זה בזה ומשפיעים בצורה מהותית על יכולתו של ארגון להתחרות בשווקים הדינאמיים והמשתנים של האלף החדש. בשנים האחרונות עובר המשק הישראלי תהליך מואץ של גלובליזציה ותפקידו של מנהל לוגיסטיקה הפך לחשוב ומשמעותי יותר. הידע שנרכש בקורס "ניהול לוגיסטי" הוא תנאי חשוב לעבודה ביום-יום ומאפשר להתנהל בקלות יותר במוסדות התעסוקתיים. בקורס זה ילמדו הסטודנטים על תחומי הרכש והמחסנאות ויקבלו הסבר מפורט אודות כל הצרכים והתנאים בעולם הלוגיסטיקה.

תכנית הלימודים

תכנית הלימודים בקורס "ניהול לוגיסטי" מטעם מכללת אתגר כפופה לתקנות של מרד התמ"ת. החומר מועבר על ידי צוות מרצים מיומן ומקצועי אשר מכיר את התחום לעומקו ומסוגל להעביר אותו באופן מרתק וייחודי. הלימודים בקורס ישלבו למידה תיאורטית יחד עם תרגול מעשי כשבסופו יצאו הבוגרים אל שוק התעסוקה כשיבדם הכלים והידע הנחוץ לצורך ניהול מערכות לוגיסטיות מקומיות ובינלאומיות.