קורס בדיקות תוכנה (QA)
דלת הכניסה שלך לעולם ההייטק!

המרכז החרדי להכשרה מקצועית ומפתח פותחים לראשונה
קורס בדיקות תוכנה לגברים
המתבססים על פיתוח של חומרי לימוד עדכנים ורלוונטיים לשוק העבודה


תיאור המקצוע

איש בדיקות התוכנה הינו תפקיד מרכזי בארגון ומהווה סמכות מקצועית שניתן ליישמה במגוון רחב של אפשרויות, הן בנהלי עבודה מול פיתוח כלים חדשים והגדרות ארגוניות שונות והן במישור המתודולוגי.

כאשר חברה מפתחת מוצר מסוים הפועל בעזרת תוכנה כלשהי, שלב חשוב בפיתוח שלו הוא בדיקת התוכנה – שמוודאת כי המוצר שייצא לשוק אכן פועל כמו שצריך. כל חברה שמכבדת את עצמה ואת הפיתוח שלה (בעיקר בתחום ההיי טק) – מעסיקה בודקי תוכנה, האמונים על הבדיקה החשובה הזאת. תחום בדיקות התכנה משיק לתחומי הנדסת תוכנה והבטחת איכות תוכנה, וקיימות דרגות הסמכה שונות לעוסקים במלאכה זו. בין היתר, לומדים המשתתפים בקורס לזהות תקלות או באגים שעלולים לפגום באיכות המוצר ותכונותיו: בדיקות ידניות או בדיקות ממוכנות, בדיקות הרס, בדיקות ממשק לקוח, בדיקת ביצועים ועוד.

אם יש לך יכולת ראייה מערכתית, ביקורתיות וירידה לפרטים הקטנים, קליטה טכנית, הבנת תהליכים ויצירתיות – זה בהחלט המקצוע המתאים עבורך.

רגל כניסה לענף ההיטק

ענף ה-QA הוא ענף הייטק שקל יחסית להיכנס לתוכו. הענף לא דורש תואר ראשון והסתפק בהשכלה על בסיס קורס, וכמובן ניסיון.

שכר

יחסית לעובדה שניתן למצוא עבודה גם ללא תואר, השכר בענף גבוה, ועשוי להתחיל מ-6,000 ₪ כשאתם חסרי ניסיון, ולזנק ל-13,000 ₪ כשיש לכם שנתיים ניסיון בלבד. אם יש לכם תואר, השכר שלכם יתחיל מ-8,000 ₪ כשאתם חסרי ניסיון, ויזנק תוך שנתיים ל-14,000 ₪. קל להבין למה מקצוע ה-QA הפך למשאת ליבם של לא מעט אנשים, שאין להם השכלה אקדמית בתחום.


למסיימי הקורס ליווי וסיוע במציאת עבודה בתחום

לפרטים ורישום: 08-9579888

merkaz@mafteach-modil.org.il