בקרוב תפתח הכשרת מנהלי מחסן ממוחשב במפתח באר שבע. ההכשרה תכשיר את התלמידים לקראת השתלבותם בשוק התעסוקה הישראלי. כמו כן, צוות המרצים יכין את הסטודנטים לקראת בחינת ההסמכה של משרד הכלכלה, יספק בעבורם יחס אישי ויעניק להם את כל הדרוש בכדי להשתלב במגזר העסקי.

למי מיועדת ההכשרה?

ההכשרה מיועדת לבוגרי 12 שנות לימוד, בעלי הכרות בסיסית כן תוכנות מחשב. הקורס הינו קורס חצי שנתי שבסופו תעודת משרד הכלכלה לעומדים בדרישות בהצלחה.

על ניהול מחסן ממושב

הגידול בהיקף המחסנים ופריטי המלאי, בד בבד עם החידושים השונים בשיטות העבודה דורשים מקצועיות גבוהה ומיומנות של מנהל המחסן מהרמה הבסיסית ועד לניהול מתקדם. בקורס "ניהול מחסן ממוחשב" לומדים הסטודנטים לפי תכנית מובנית אשר מתמקדת בבסיס להבנת המחסן ומתקדמת עד לניהולו לפרטי פרטים. בקורס זה הסטודנטים יעמיקו אל תוך תחום הניהול וישלבו עם זאת את תחום הלוגיסטיקה והמחסנאות. בסיום הקורס ייגשו התלמידים לבחינה מסכמת מטעמם משרד הכלכלה.

תכנית ההכשרה

לאורך כל תקופת הלימוד בקורס ילווה את הסטודנטים צוות מרצים מקצועי ומיומן אשר מכיר את התחום לעומק. כמו כן, הקורס כולל חומרי עזר ועבודה על פרויקט גמר משולב. סטודנטים אשר יעמדו בדרישות הקורס יקבלו תעודת בוגר קורס "ניהול מחסן ממוחשב" מטעם משרד הכלכלה.

בין הנושאים הנלמדים: בקרה ניהולית, שרשרת האספקה, מערך האיכות במחסן, עקרונות מערך הרכש, ניהול המלאי כולל עלויות ועיתוד, ניהול מחסן, הכרת מודול מחסן ומלאי בתוכנת E.R.P, יסודות הארגון והניהול, הובלה וביטוח, אנגלית למחסנאים, בטיחות וגהות במחסן ועוד.