הכשרה והשכלה

במציאות הישראלית, הכשרה פורמלית היא כלי משמעותי בהיבט של מציאת עבודה ופרנסה מכובדת. במפתח קיים מידע עדכני על מגוון מקומות לימוד בארץ, תוך שימת לב על משך המסלול, עלויות וסבסוד שכר הלימוד, אפשרויות פרנסה במהלך הלימודים, ועוד.

מידע על הכשרה מקצועית ואקדמית

במפתח קיים גם מידע מעשי ויישומי רב, המתייחס לשני ערוצים המתאימים לרכישת ידע מקצועי: הכשרה מקצועית והכשרה אקדמית.

הכשרה מקצועית היא לרוב קצרה, ממוקדת ומסובסדת, ומאפשרת השתלבות מהירה בשוק העבודה ואילו הכשרה אקדמית היא ארוכה ויקרה יותר, אך מזמנת מגוון רחב יותר של מקומות עבודה נוחים ומסודרים.

השתלבות בקורסי הכשרה מקצועית

במפתח סוללים יחד איתך את הדרך הנכונה לשוק התעסוקה, תוך מתן מידע על מגוון קורסים המוכרים להכשרות מקצועיות בתחומים מבוקשים. כל ההכשרות מתקיימות בהפרדה מלאה בין גברים לנשים ובשעות מותאמות ונוחות לציבור החרדי.

סיוע במימון הכשרה

במפתח מציעים לך סיוע במימון לימודי ההכשרה במגוון רחב של קורסים. הסיוע מתבצע על ידי שוברי זיכוי על שכר הלימוד ו/או מלגות, בכפוף לתנאי הזכאות. כמו כן, קיים סיוע בהלוואות ללא ריבית ובפנייה לקרנות חיצוניות התומכות בלימודים אקדמיים.

הכוונה והתאמה אישית

במפתח מספקים לך אבחון תעסוקתי-מקצועי, המסייע לך בבחירת תחום הלימודים המתאים  ביותר עבורך. הייעוץ ניתן בליווי מלא של מקדם תעסוקה מטעמנו.

שיתוף פעולה עם מעסיקים

צוותי מפתח מקיימים קשר רציף עם מעסיקים, המעוניינים בעובדים מיומנים ובעלי הכשרה. בנוסף לכך, אנחנו מסייעים למעסיקים באיתור מקורות מימון  לקיום הכשרות לעובדים במקום העבודה עצמו.

איזה קורס מתאים לך?

איזה קורס מעניין אותך?

סגירת תפריט

תודה! הודעתך נשלחה בהצלחה

נציג יחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן