מפעיל מפתח: למעשה

פרויקט 'למעשה' נוסד על ידי פמי פרימיום, קבוצת מעוף – שירותי כוח אדם ומכון שיפור – פיתוח אישי ומקצועי, במטרה לקדם את נושא תעסוקת חרדים ולבנות גשר בין מעסיקים למחפשי עבודה מהמגזר החרדי.

מיזם 'למעשה' זכה במרכז של משרד הכלכלה להפעלת מרכזי 'מפתח – מרכזי פיתוח תעסוקת חרדים', בערים אשדוד, אלעד, פתח תקוה נתיבות ובאר שבע. מרכזי מפתח מעניקים, ללא כל תשלום, מגוון רחב של שירותים מקצועיים בתחומי התעסוקה וההשמה, כולל אבחונים וייעוץ תעסוקתי אישי, מבחר קורסים וסדנאות מקצועיות בתחומים מבוקשים, הדרכה והכוונה להתנהלות נכונה בעולם התעסוקה, עזרה וליווי בתהליכי ההשמה, כולל כתיבת קורות חיים, הצלחה במרכז הערכה ועוד.

מנהלי מרכזי מפתח עומדים בקשר קבוע עם ראשי הקהילות ומקיימים שיתוף פעולה פורה עם נציגי הציבור החרדי באזור פעילותם, במטרה לקדם ולסייע במציאת מקומות עבודה כשרים ומתאימים לתושבים. מרכזי מפתח מעניקים שירות לא רק לתושבי הערים בהם הם ממוקמים, אלא בכל הערים והשכונות החרדיות הסמוכות למיקום הסניף. במפתח יועצי תעסוקה מקצועיים בעלי ניסיון רב בהתאמת מקום עבודה לכל משתתף, עם יועצים לגברים ויועצות לנשים, במטרה להעניק שירות מותאם ונגיש לגברים ולנשים מהחברה החרדית, המעוניינים להשתלב במעגל העבודה או לשפר את איכות התעסוקה שלהם. למרכזי מפתח מאגר משרות גדול ועדכני, הכולל מאות מקומות עבודה במגוון ענפי המשק.

מאות מעסיקים בכל רחבי הארץ כבר נהנו מהשירותים המקצועיים של מפתח, הן בהכשרת עובדים לתחומי תעסוקה שונים והן בהשמה מקצועית מוצלחת של אלפי עובדים במגוון משרות בכל הרמות. האמון ושביעות הרצון של המעסיקים משירותי מפתח מהווים עדות לרמה המקצועית ולמסירות של צוות המקדמים להתאמה מקסימאלית בין מחפש העבודה למשרה הרלוונטית עבורו.

מר מתי פיירמן, מנהל פרויקט 'למעשה', המפעיל את מרכזי מפתח בדרום הארץ ובמרכזה, מדגיש כי הפעילות במפתח מכוונה מטרה אחת, והיא לסלול את הדרך עבור מחפש העבודה החרדי, למשרה איכותית ומתאימה עבורו. "סל השירותים המקצועיים העומד לרשות מחפשי העבודה במפתח מאפשר כניסה חלקה ונכונה לעולם התעסוקה, בדרך להצלחה וקידום מקצועי. גם הקורסים והסדנאות במפתח נבחרים בהתאם לדרישות ולביקוש של המעסיקים, במטרה להכשיר ולהכין את העובד למשרה אליה ייכנס עם סיום הקורס בהצלחה".

אנחנו מזמינים אותך לפגישה עם צוות המומחים של מפתח

סגירת תפריט
דילוג לתוכן