מפעיל מפתח: מטרה טובה

מיזם 'מטרה טובה' הוקם בשיתוף חברת פילת ועמותת ItWorks. וייעודו להביא לשילוב איכותי של חרדים בשוק התעסוקה. המיזם פועל מתוך הבנת ערכי החברה החרדית והתאמה לצרכיו ואורח חייו ומספק ייעוץ, אבחון, הכוונה והכשרה מקצועית והשמה למעוניינים להשתלב בשוק התעסוקה. במסגרת המיזם פועלים מרכזי מפתח באזור סובב ירושלים -בביתר עילית, במודיעין עילית ובבית שמש ובאזור הצפון – בחיפה ובצפת.

במיזם שותפים שני גורמים מקצועיים מובילים בתחום התעסוקה, המביאים ערך רב לפעילות:

שותף מטרה טובה: פילת מקבוצת היי קפיטל

פילת מקבוצת היי קפיטל הינה חברה מובילה בתחום משאבי אנוש. פילת מספקת שירותים בתחום ניהול משאבי אנוש למגוון לקוחות מכל מגזרי המשק , הכוללים אבחון ומיון עובדים, ייעוץ ארגוני, פתרונות למידה והדרכה, שיפור ביצועים, ייעוץ והטמעת מערכות מידע ועוד. פילת שמה לה כיעד אסטרטגי להתמחות באוכלוסיות שאינן מיוצגות בשוק התעסוקה ולקדם את שילובן בתעסוקה ובמסגרת זו היא פעילה במגוון פרויקטים לאומיים ועסקיים כאחד. השותפות של פילת עם כל החברות המובילות במשק חושפת אותן למיזם "מטרה טובה", ולמאפייני החברה החרדית ומאפשרת להן לתת מענה לצרכי החרדים באמצעות משרות איכותיות והתאמה תרבותית, לפי הצורך.

בין החברות המשתפות פעולה עם פילת: רפאל, חיפה כימיקלים, ישקר, טבע, אל על, אינטל, HP, רכבת ישראל, כללית, כל הבנקים, נציבות שירות המדינה, חברת חשמל, עיריות רבות ועוד.

ההתמחות של פילת בעולם התעסוקה מביאה ערך רב למיזם "מטרה טובה":

אחד התחומים המובילים בפילת הינו האבחון התעסוקתי, שנועד לסייע לפרטיים לזהות כישורים, נטיות, שאיפות ומוטיבציות על מנת לספק להם הכוונה מקצועית לתחום העיסוק, המתאים להם. תהליך האבחון התעסוקתי כולל מבחנים ממוחשבים, ראיון מקצועי-פסיכולוגי והכוון מקצועי. בסופו של התהליך נבנית עם כל משתתף תכנית עבודה הכוללת את הנושאים הרלוונטים אליו ואל הכיוון שבחר (הכשרה מקצועית, הפניה ללימודים, השמה ועוד). תהליכי האבחון התעסוקתי בפילת הותאמו לציבור החרדי

תחום התמחות נוסף בפילת הינוהכנה לעולם התעסוקה. פילת מעבירה סדנאות מקצועיות, המכינות את הפרט להכרות עם עולם התעסוקה, הכרות עם תהליך המיון, הכנה לראיונות עבודה ומרכזי הערכה, חיפוש עבודה, כתיבת קורות חיים, הגדרת חזון תעסוקתי והשתלבות בארגון. סדנאות אלה מעלות באופן משמעותי את סיכוייהם של המשתתפים להשתלב, להתמיד ולהתקדם בעולם התעסוקה.

שותף מטרה טובה: It works

ITWorks הינו גוף ללא מטרות רווח אשר הוקם במטרה לקדם גיוון בתעסוקה ולאפשר למגוון אנשים להגיע למימוש הפוטנציאל התעסוקתי שלהם.

התוכניות פועלות בפריסה ארצית ומעניקות הכשרות מקצועיות בתחומים מגוונים ובדגש על תחום הטכנולוגיה, לצד מיומנויות תעסוקתיות, אישיות ומקצועיות, במטרה למקסם את סיכויי המשתתפים להשתלב בתעסוקה ההולמת את כישוריהם., יותר מ-2,250 איש השתתפו בתוכניות העמותה, ומתוכם למעלה מ-1,660 איש הושמו בהצלחה במשרות איכותיות. ההערכה האחרונה שסקרה את פעילות הארגון מתחילתו מצביעה על אחוז השמה ממוצע של 73% של בוגרי כל התוכניות.

התוכניות פונות לכל מועמד בעל פוטנציאל להשתלבות בשוק התעסוקה בישראל.

בין החברות המשתפות פעולה עם ITWorks: צ'ק פוינט, נס, גון ברייס, סיסקו, בזק, IBM, אינטל, החברה למשקאות, פרוקטר אנד גמבל ועוד.

האני מאמין שלנו

מיזם מטרה טובה מאמין כי הציבור החרדי הוא ציבור איכותי, ממנו יכול המשק הישראלי להיתרם. אנו מתכוונים לקדם ולהעצים את מי שבחר לעבוד לפרנסתו ולסייע לו, ככל הניתן, למצות את הפוטנציאל התעסוקתי הטמון בו ולממש את מטרותיו.

אנחנו מזמינים אותך לפגישה עם צוות המומחים של מפתח

סגירת תפריט
דילוג לתוכן